P – Pn | 8:00 - 17:00

Apie mus

APIE ĮMONĘ

MB “Vandentiekio vizija” tai įmonė, kuri apie vandentiekio ir nuotekų sistemas suteiks Jums visą reikalingą informaciją, nuo projektavimo klausimų iki įgyvendinimo sprendinių. Mes ne tik projektuojame, bet galime atlikti ir mažų objektų lauko vandentiekio ir nuotekų rangos darbus.
Taip pat bendradarbiaujame su kitomis veikiančiomis įmonėmis, jeigu reiktų didesnio projekto pajėgumų ir pilnesnės platesnės komandos, būtų galima jūsų darbus atlikti apjungiant kelias komandas.

APIE ĮMONĖS VADOVĄ

Vandentiekio vizija savininkas ir direktorius yra Raimundas Umbrasas. Dirbti pradėjo projektavime vien pabaigęs vandentvarkos specialybę Vilniaus Gedimino techniniame universitete. Po jų gilino žinias papildomai energetikos srityje, bei turi platesnį supratimą ŠVOK sistemas. Pirma darbovietė buvo UAB PKF “Mikoklimtas”, kur pareigas pradėjo kaip LVN, VN projektuotojas. 2013m papildomai dirbdamas pradėjo verstis individualia veikla pagal pažymą Nr.587525. Išdirbo bendrovėje beveik 8 metus įgavo daug patirties. 2016 12 16 įsidarbino UAB “Duventa” projekto dallies vadovu iki 2018 08 06. Nuo 2019 01 16 dirbo UAB “Primum group” projekto dallies vadovu. Teko vadovauti mokinti 5 žmonių komandą. Ruošti komercinius pasiūlymus projektavimui, vienas iš kurių konkursą laimėjo 400000 eurų vertės pirkime UAB “Vilniaus vandenys”. Nuo  2020 05 15 pradėjo dirbti su individualia veikla.

ATLIKTI IR ATLIEKAMI PROJEKTAI

Benroje sumoje projektų padarytų ar daroma eigoje su Individualia veikla turiu jau per 200 vnt., kurie yra svyruoja nuo individualaus namo lauko vandentiekio ir nuotekų projekto iki namų kvartalų 10 ir daugiau, sandėlių nuo 1000m2 -8000m2. Taip pat darome modernizavimo, kitus nestandartinius bute įrengimo projektus, palepės negyvendinamos rekontrukcjos įvedimo projektus, kur reikalauja daugiau žynių ir nestandartinių sprendimų.

Mūsų teikiamos paslaugos

VANDENTIEKIO PROJEKTAI

SKAITYTI
DAUGIAU

PROJEKTAVIMAS

SKAITYTI
DAUGIAU

PRAMONĖS MAŠINŲ PRIEŽIŪRA

SKAITYTI
DAUGIAU

GUMINĖS DANGOS TIESIMAS

SKAITYTI
DAUGIAU

Parašykite mums

Pakonsultuosime ir mielai atsakysime į visus Jūs dominančius klausimus

Susisiekite su mumis

Pakonsultuosime ir mielai atsakysime į visus Jūs dominančius klausimus
KONTAKTAI
envelopesmartphoneclock Call Now Button